//
po lexoni...
AlbLajme

VRASJA E DYFISHTË/ Burri vret ish-bashkëshorte dhe veten

Tiranë/ UPDATE – Krimi trondit Tiranën. Skënder Meshi ka vrarë gruan e tij Dylbere Meshin dhe më pas ka qëlluar veten. Krimi i dyfishtë në ka ndodhur në një lokal në afërsi të Selvisë, thanë për Agjencinë AlbLajme, burime policore nga Policia e Tiranës. Burri ka qenë në gjendje depresive kur fillimisht ka vrarë gruan e më pas veten. “Në vendgjarje kemi gjetur Skënder Meshi 59 vjec dhe Dylbere Meshi e moshës 50 vjeç.

Lexo artikullin e plotë

Advertisements

Diskutim

Ende pa komente.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: