//
po lexoni...
AlbLajme

Parashikimi i motit per diten e nesërme, e merkure

TIRANE – Ne vendin ton kemi ndikimin e fushes barike te presionit te niveluar ne vlera normale. Qarkullon nje mase ajrore relativisht e qendrueshme Mesdhetare. Vjen e laget dhe relativisht e ngrohte . Moti do te jete me alternime vransirash te ndrueshme te paketa deri ne mesatare. Nuk perjashtohet ndonje reshje lokale
Zona Veriore
Moti do te jete me alternim vransirash deri ne mesatare.
Zona Qendrore
Moti do te jete me vranesira te ndrueshme dhe kthjellime.
Zona Jugore
Moti do te jete me vranesira te ndrueshme e kthjellime.
Era do te fryje Juglindje -Lindje12m/sek. Valezimi deri 4balle.
Zonat malore 3 /15
Zonat e uleta 8/ 21
Zonat bregdetare 9/ 21
SHMU

Advertisements

Diskutim

Ende pa komente.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: