//
po lexoni...
AlbLajme

Ndeshjet e Kampionatit shqiptar, rezultatet

TIRANË – Rezultatet e ndeshjeve të Superligës, të zhvilluar sot. Sërish ka fituar Tirana dhe Vllaznia, ndërkohë që Dinamo ka njohur humbje në Durrës, në ndeshjen ndaj Teutës.

Tirana 3-0 Elbasani
Vllaznia 2-0 Partizani
Shkumbini 1-0 Besa
Dinamo 1-2 Teuta
Lushnja 2-1 Apolonia
Bylis 1-1 Flamurtari

Diskutim

Ende pa komente.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Ndiqeni

Merreni çdo postim të ri drejt e te email-et tuaja.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: