//
po lexoni...
AlbLajme

Parashikimi i motit per diten e neserme

TIRANE – Nesër, pritet mot i vranët dhe me reshje shiu, ndërkohë që temperaturat do të vijnë në rënie.

Masat e ajrit do të jenë të lagëta dhe më të freskëta se 24 orë më parë. Moti parashikohet me vranësira dhe reshje shiu thuajse në të gjithë territorin.

Temperaturat do të jenë: në zonat malore 3-7 gradë, vendet e ulëta 7-13 dhe në bregdet 8-12 gradë celcius.

Advertisements

Diskutim

4 mendime mbi “Parashikimi i motit per diten e neserme

 1. Pershendetje,

  Jam i nteresuar ne nje pytje qe me intereson shumë, ju lutemi nese mund te mendihmoni;

  A ka mundesi qe te me udhezoni se paku apo te me jepni pergjigjie rrethe rrymave te ajrit në Kosovë ?

  Saktesishtë me nevoitet te njoh se çfare rrymash fryejn ne Fushen e Kosoves, a fryejn ne drejtime Veri -Jug apo te kunderten ?
  Poashtu edhe ne fushen tjeter, perkatesishte ne luginen edrenices; a fryejne rrymat nga Veriu -ne Jug apo e kunderta ?

  Shifet qe nuk jam meteorolog por me duhen patjeter keto dy te dhena te rendesishme nese keni mundesi te me ndihmoni do ua dija per nder.

  Ju falemenderit, diten e mirë.

  Postuar nga milosao | 27 Maj 2009, 23:13
 2. po une ju tregoj ne ate pyetje nese doni une quhem emanuel gjokaj

  Postuar nga emanuel | 2 Dhjetor 2009, 23:13
 3. pershendetje dua ta di parashikimin e motit per neser me daten 21 0 1 2011 ne kosove pres pergjigje te plote

  Postuar nga leonora | 20 Janar 2011, 23:13
 4. si do te jet moti te prente 2011 ne kosov

  Postuar nga vlera | 17 Maj 2011, 23:13

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: